breadcrumbs_revolution_theme
" />

Інтернет-магазин «Постелькофф» пропонує Вам постільні комплекти, ковдри, рушники та інший домашній текстиль ... Все це можна купити, натиснувши на відповідну кнопку на сайті або зателефонувавши за телефоном (розділ Контакти).

Наше підприємство працює з 2005 року. Починали з роздрібного продажу тканин, а згодом відкрили свій цех з пошиття постільної білизни. Нашу продукцію добре знають вінничани та мешканці області. Основними критеріями при виборі тканин для пошиття є їх якість, стійкість до багаторазового прання, високий вміст натуральних матеріалів, ну і ціна повинна бути доступна більшості покупців. Ми докладаємо всіх зусиль щоб якість пошиття і розміри нашого постільної білизни відповідали стандартам і надіям наших покупців, пошиття постільних комплектів виконується тільки білизняним швом.

Ціни ... Намагаємося їх встановлювати не дуже великими, можна навіть сказати дуже не великими, або навіть зовсім маленькими. Головне щоб у покупця, коли він дивиться на ціну, настрій не псувався, тоді і нам буде приємно.

Доставка ... Доставка здійснюється в основному Новою поштою, але можемо відправити будь-якою іншою транспортною компанією яка найбільш зручна для наших клієнтів.

Оплата ... Ви можете заплатити при отриманні товару (у разі доставки Новою поштою) або переказом на картку Приватбанку. Також можлива оплата за безготівковим розрахунком, через підприємця 2-ї групи, без ПДВ.

Загалом, Ви заходьте, якщо що ... ми завжди будемо Вам раді.

м.Вінниця

 
postelkoff.com.ua

тел. 067-433-36-84