" />
Постільна білизна з попліну

Постільна білизна з попліну


Поплін - тканина полотняного переплетення з бавовняних, віскозних, шовкових або синтетичних волокон з дрібним поперечним рубчиком (тонкі основні (поздовжні) нитки полотна переплітаються з більш товстими поперечними). Завдяки такому плетінню тонкі нитки ніби обгинають товсті і закривають їх таким чином, що більш товсті і грубі розташовуються усередині тканини, а тонкі і м'які - зовні. Саме тому поплін виходить такий ніжний і приємний на дотик, але в той же час має високу міцність. Поплінова тканина характерна своєрідним благородним блиском через що її і порівнюють з сатином. Так само цей матеріал відмінно виглядає в будь-якій кольоровій гамі. Випускатися поплін може: вибілений, гладкофарбований, пістрявотканим і набивним. В даний час постільна білизна з попліну набуває все більшої популярності, так як має безліч переваг при не високій вартості. Щільність якісного попліну становить 110 - г / м2. Склад - зазвичай 100% бавовна. Постільні приналежності з попліну не потрібно гладити. Вони відрізняються особливою легкістю, відмінно пропускають повітря і майже не мнуться.

Основні властивості попліну

    
Міцність.
    
Зносостійкість.
    
М'якість.
    
Шляхетний лиск тканини.
    
Тканина не вимагає якогось особливого догляду.
    
Витримує безліч прань без втрати початкового кольору і форми.
    
Повітропроникність.
    
Легкість.
    
Постільні приналежності з попліну не потрібно гладити.

 

Цікавий факт

«Свою назву тканину отримала від італійського слова papalino - папський, так як вважається, що поплін вперше був отриманий в резиденції Папи в середньовічному французькому місті Авіньйоні».

 

Як доглядати за постільною білизною з попліну

    
Перед першим застосуванням комплект постільної білизни рекомендується випрати.
    
Перед пранням виверніть навиворіт наволочки і підодіяльник.
    
Всі блискавки і гудзики необхідно застебнути.
    
Не слід використовувати порошки, що містять відбілюючі речовини.
    
Постільна білизна не вимагає особливого догляду, легко переться при температурі 30 ° С.
    
Вироби з попліну не потрібно гладити. Вони відрізняються особливою легкістю, відмінно пропускають повітря і майже не мнуться

07.09.2017