" />
Постільна білизна з сатину

Сатинова постільна білизна

Щоб забезпечити собі і своїм близьким повноцінний і здоровий сон, необхідно правильно вибрати тканину для постільної білизни. Хочете знайти якісний і при цьому недорогий матеріал? Тоді радимо придивитися до постільної білизни з сатину.


Постільна білизна з сатину

Слово «сатин» походить від назви китайської гавані Цюаньчжоу (звідки згодом і вивозилася сатинова тканина). Це матеріал з крученої нитки подвійного плетіння. За складом може бути з бавовняного, шовкового або хімічного волокна. Відмінною особливістю сатину є його гладка, шовковиста, блискуча лицьова поверхня, що нагадує шовк. Виворіт у матеріалу злегка шорстка, так що сатинова постільна білизна не сповзе під час сну. Сатин є одним з небагатьох текстильних матеріалів, який вдало поєднує в собі ніжність шовку і тепло бавовни. Така постіль майже не мнеться, не електризується, добре пропускає повітря і довговічна. Крім того, це вдалий варіант постільної білизни для любителів домашніх тварин - шовковистість і гладкість матеріалу не дає можливість прилипати вовні. Ще одна перевага сатину - зберігає свій початковий зовнішній вигляд до 300 прань. Так що постільна білизна з цього матеріалу зовсім не капризна у використанні.

Основні властивості сатину

1. Міцність.
2. Довговічність.
3. М'якість.
4. Висока стійкість барвників, не линяє.
5. Мала сминаемость.
6. Не електризується.
7. Добре пропускає повітря, забезпечуючи правильний баланс температур.
8. Гигроскопичность.
9. Комплекти білизни з сатину практично не сідають в процесі експлуатації.

Як доглядати за постільною білизною з сатину

• Перш ніж використовувати новий комплект постільної білизни, обов'язково виперіть його, вивернувши навиворіт наволочки і підодіяльник.
• Всі блискавки і гудзики необхідно застебнути.
• Краще використовувати порошок з мінімальним вмістом відбілюючих речовин.
• Білизна з сатину відноситься до розряду благородних, тому перша прання проводиться при температурі 40 ° C, а наступні - при 60 ° C.
• Не слід прати постіль з сатину з виробами з поліестеру: натуральні тканини погано переносять таке сусідство.

08.09.2017